O mě

Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání VŠTVS Palestra bakalářské a magisterské studium, školení FISAF CORE , FISAF Aerobic Instructor, rozhodčí sportovního aerobiku a fitness týmů FISAF II. A III. VT., Instructor fitness, Instructor zdravotní tělesné výchovy

Ahoj všichni sportovní nadšenci!

Vítám vás všechny na svých stránkách nově založeného AP Aerobic Clubu. Mé jméno je Adéla Mikolášová. Jako malá jsem začínala se sportovní gymnastikou, ale později jsem vyzkoušela trénink sportovního aerobiku, u kterého jsem později zůstala a který mě doprovází až dodnes a zároveň se také pro mě aerobik stal koníčkem a nyní hnacím motorem pro trénování dětí a mládeže aerobiku. Moji rodiče mi, vždy mi zdůrazňovali, je důležité hlavně se hýbat a sportovat pro radost a ne za každou cenu vyhrát. 

V červnu 2017 jsem vystudovala magisterské studium Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra obor kondiční a sportovní specialista a poté navazující obor Wellness specialista. Tato škola mi umožnila rozvíjet se ve sportovním odvětví v oboru trenérství.

Co považuji za svůj největší sportovní úspěch?

Za největší úspěch ve sportovním aerobiku považuji to, že jsem u aerobiku vydržela tak dlouho a mohla jsem reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech v kategorii AGP a získat titul vícemistryně Evropy 2016 společně s týmem z Fit Studia D, kde jsem dlouho závodila pod vedením zkušené Dagmar Zitové a Míši Mádrové.

Moje motto zní: S úsměvem jde vždy vše lépe!! :-)

Přijď si zacvičit a třeba najdeš nové kamarády a sport, který tě bude bavit.

Největší úspěchy

  • MČR 2015 Mistryně republiky kategorie AGP FISAF
  • 2. místo na ME Dordrecht FISAF
  • 2. místo ME 2016 kategorii AGP FISAF
  • 2014 1. místo velké finále MISTRY S MISTRY v kategorii tria