Naše úspěchy


Adéla Petroušová stíhá nejen trénovat naše úspěšné závodnice, vymýšlet nové sestavy, dresy a krásnou hudbu, ale stále ještě sama aktivně závodí. S týmem Aerobic team Butterfly se zúčastnila závodů I.VT ve fitness týmech, kde získali krásné 4. místo a nyní se pilně připravují na MČR v Praze, které se koná na podzim. Všichni se těšíme, jak jí pojedeme fandit!

FISAF - III.VT - Mladá Boleslav - 1.6.2019 - Obrovskou radost nám udělali naše závodnice v soboru v Mladé Boleslavi a do Hovorčovic přivezli konečně zasloužené medaile! Fitness tým slaví a domů si všechny holky odvezly stříbrnou medaili!

Nikolka Vodrážková v kategorii jednotlivkyň získala nádhernou stříbrnou medaili a Lucka Poláková obsadila úžasné 6. místo.

ŽIJ POHYBEM 2019 - Náš tým se i letos účastni se sestavou FOTBAL našeho oblíbeného závodu Žij pohybem v Modřanech, kde se potkáváme s velkou konkurencí velmi úspěšných týmů. V této obrovské konkurenci získal náš tým 1x stříbrnou, 2x bronzovou a 1x bramborovou medaili vždy v lize A. Velkým úspěchem pak bylo celkové umístění týmu v ligovém hodnocení A na 2. místě a zisk STŘÍBRNÉHO POHÁRU!

FISAF - III. VT - Dolní Břežany - 28.4.2019 - Nedělní závod v Dolní Břežanech byl pro náš fitness tým FOTBAL i Lucinku a Nikolku velký krok kupředu. Niky si v kategorii jednotlivkyň a početné konkurenci odvezla krásné 5. místo a Lucinka místo 7. Tým FOTBAL konečně zúročil svou práci na trénincích a odvezl si také 5. místo!

Závody ČESKOMORAVSKÝ POHÁR 2019 - Děvčata s fitness sestavou FOTBAL, malé TRIO, velké TRIO a největší DUO, singl závodnice Kačka Novotná a Adélka Divišová přivezli ze šech 5 závodů celkem neskutečných 17 zlatých, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili, 1x si odvezli diplom za 4. místo a 2x diplom za 6. místo. Moc držíme palce všem na finále v říjnu 2019!

Závody FISAF - SAMC 2019 - Sérii ligových závodů SAMC si nemohli nechat naše závodnice utéct. Náš klub reprezentoval největší počet závodnic ze všech klubů v ČR a opět v obrovské konkurenci sbírali úspěchy a medaile.

Ze závodů jsme do Hovorčovic přivezli celkem 1 zlatou a 2 stříbrné medaile, diplom za 4. místo, 5. i 6. místo. Moc gratulujeme Emičce Urbanové, která jako jediná z našeho klubu zvládla absolvovat všechny ligové závody SAMC a také Káje Fialové, která v celkovém ligovém hodnocení získala v sezóně 2019 krásnou stříbrnou medaili!

Závody BOHEMIA AEROBIC TOUR 2018 - Podzimní série závodů BAT, která zahajovala v září 2018 v Poděbradech a končila v lednu 2019 velkým finále v našem oblíbeném Jičíně, byla pro naši vždy početnou výpravu moc úspěšná! Podařilo se nám získat 2 zlaté, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí. 4x šli naše závodnice pro diplom za 4. místo, 3x za 5. místo a 6x za 6. místo.

Finále soutěže Žij pohybem 10.6.2018 - Náš fitness A tým získal v obrovské konkurenci krásnou stříbrnou medaili v B lize a přesto, že se účastnil pouze dvou ze čtyř závodů obsadil celkové 6. místo v lize A a pro náš klub tak vybojoval náš první pohár.

Finále Českomoravský pohár 31.5.2018 - Náš fitness A tým se sestavou Fotbal zasloužené získal zlatou medaili v celorepublikovém finále Českomoravského poháru

V sobotu 19.5. se náš A tým se sestavou FOTBAL účastnil náročného závodu "Žij pohybem". 
V náročné konkurenci jsme obstáli na jedničku a získali krásné 4. místo

V pátek 25.5. nás v Brně na závodech Českomoravského poháru reprezentoval B tým a se sestavou FOTBAL a získal také zlatou medaili. Holky cvičily skvěle a patří jim zasloužená gratulace!   

První zlatá medaile. V pátek 13. dubna se náš fitness tým se sestavou "FOTBAL" umístil na prvním místě v Českomoravském poháru v Železném Brodě. MÁME VELKOU RADOST! 

Nejvrcholnější závod Master Class MČR Fisaf 2018 s hojnou účastí svěřenců našeho klubu.
Kategorie do 7 let-Tereza Vodrážková, Klára Kolárřva, Hana Hošková, Adéla Divišová
Kategorie 11-13 let - Barča Houbová
Kategorie 8-10 let - Účast: Lucy, Andy, Issy, Deniska, Barča L., Kaja F., Brejlovky, Niki, Ema,T ýnka, Nelča, Terezka, Linda M., Linda C., Sára.
Kategorie 14-16 let - Lucie Lopatová
Postup do semifinále (nejlepších 30) - Nikča Vodrazkova, T+V Brejlovky 👏🏻👏🏻👏🏻 a do finále mezi nejlepsich 15 postoupila Terezka Brejlová. Tímto bych chtěla všem moc pogratulovat a podekovat za krásný zážitek a za výkon, který všichni předvedly. Již samotná nominace na MČR je úspěch! Díky dětem náš tým měl dohromady 19 nominací na MČR SAMC