Na co se těšíme a z čeho máme radost

Naše trenérka Adélka stále aktivně závodí

Adéla Petroušová stíhá nejen trénovat naše úspěšné závodnice, vymýšlet nové sestavy, dresy a krásnou hudbu, ale stále ještě sama aktivně závodí.

S týmem Aerobic team Butterfly se zúčastnila závodů I.VT ve fitness týmech, kde získali krásné 4. místo a nyní se pilně připravují na MČR v Praze, které se koná na podzim. Všichni se těšíme, jak jí pojedeme fandit!

FISAF - III.VT - Mladá Boleslav - 1.6.2019

Obrovskou radost nám udělali naše závodnice v soboru v Mladé Boleslavi a do Hovorčovic přivezli konečně zasloužené medaile! Fitness tým slaví a domů si všechny holky odvezly stříbrnou medaili!

Nikolka Vodrážková v kategorii jednotlivkyň získala nádhernou stříbrnou medaili a Lucka Poláková obsadila úžasné 6. místo.

ŽIJ POHYBEM 2019

Náš tým se i letos účastni se sestavou FOTBAL našeho oblíbeného závodu Žij pohybem v Modřanech, kde se potkáváme s velkou konkurencí velmi úspěšných týmů.

V této obrovské konkurenci získal náš tým 1x stříbrnou, 2x bronzovou a 1x bramborovou medaili vždy v lize A.

Velkým úspěchem pak bylo celkové umístění týmu v ligovém hodnocení A na 2. místě a zisk STŘÍBRNÉHO POHÁRU!

FISAF - III. VT - Dolní Břežany - 28.4.2019

Nedělní závod v Dolní Břežanech byl pro náš fitness tým FOTBAL i Lucinku a Nikolku velký krok kupředu.

Niky si v kategorii jednotlivkyň a početné konkurenci odvezla krásné 5. místo a Lucinka místo 7.

Tým FOTBAL konečně zúročil svou práci na trénincích a odvezl si také 5. místo!

Závody ČESKOMORAVSKÝ POHÁR 2019

Obrovský úspěch zaznamenal AP Aerobic club v sezóně závodů Českomoravský pohár, kde se potkávají závodníci z celé ČR.

Děvčata s fitness sestavou FOTBAL, malé TRIO, velké TRIO a největší DUO, singl závodnice Kačka Novotná a Adélka Divišová přivezli ze šech 5 závodů celkem neskutečných 17 zlatých, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili, 1x si odvezli diplom za 4. místo a 2x diplom za 6. místo.

Moc držíme palce všem na finále v říjnu 2019!

Závody FISAF - SAMC 2019

Sérii ligových závodů SAMC si nemohli nechat naše závodnice utéct. Náš klub reprezentoval největší počet závodnic ze všech klubů v ČR a opět v obrovské konkurenci sbírali úspěchy a medaile.

Ze závodů jsme do Hovorčovic přivezli celkem 1 zlatou a 2 stříbrné medaile, diplom za 4. místo, 5. i 6. místo.

Moc gratulujeme Emičce Urbanové, která jako jediná z našeho klubu zvládla absolvovat všechny ligové závody SAMC sezóny 2019 a získala tak svůj první osobní pohár a ocenění.

Velká gratulace také letí ke Káje Fialové, která v celkovém ligovém hodnocení získala v sezóně 2019 krásnou stříbrnou medaili!

Závody BOHEMIA AEROBIC TOUR 2018

Podzimní série závodů BAT, která zahajovala v září 2018 v Poděbradech a končila v lednu 2019 velkým finále v našem oblíbeném Jičíně, byla pro naši vždy početnou výpravu moc úspěšná!

Podařilo se nám získat 2 zlaté, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí. 4x šli naše závodnice pro diplom za 4. místo, 3x za 5. místo a 6x za 6. místo.