Na co se těšíme a z čeho máme radost

FISAF- III.VT - Mladá Boleslav
2. listopadu 2019

Poslední závod sezóny byl krásný a opět skončil medailí a fotkou na bedně! Fitness tým FOTBAL získal stříbrnou medaili! Lucka Lopatová pak ve svém prvním startu ve III.VT v kategorii singl 14-16 let postoupila do finále a získala 8. místo! Nikolka Vodrážková pak získala v obrovské konkurenci 40 startujících krásné 13. místo. Super konec sezóny a už se těšíme na nové sestavy, dresy a úspěšné závody!

FISAF - III.VT - Otrokovice
20. října 2019

Z dalekých Otrokovic přivezl náš fitness tým v kategorii 8-10 let stříbrnou medaili! 5. místo pak patřilo za její singl sestavu Nikče Vodrážkové a 7. místo Lucince Polákové. Domů se jelo v noci opravdu s veselou náladou!

FISAF - III. VT - Praha - Chodov - 21. září 2019

Z prvních podzimních závodů po letní intenzivní přípravě přivezla Lucka Poláková krásné 6. místo a Nikolka Vodrážková 12. místo. Společně pak s fitness sestavou FOTBAL přivezli 5. místo! Perfektní výsledek :)

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR - FINÁLE ČR - 19. října 2019

Náš klub se kvalifikoval také na finále závodu Českomoravský pohár a dobrá umístění mluví za vše :) Zlatou medaili si odvezli holky s fitness sestavou FOTBAL, Kačka Novotná (kat. 11-13let) a Lucka Lopatová (kat. 14-16 let) se singl sestavou, trio Adélka Divišová, Klárka Mocová a Terezka Vodrážková (kat. 6-7 let) stříbrnou medaili Adélka Divišová (kat. 6-7 let) se singl sestavou a 6. místo ve velké konkurenci duo Mia Blažková a Sofie Pazourová. Moc děkujeme a gratulujeme!

BOHEMIA AEROBIC TOUR - Cvičení podle lektora - 2019

PODĚBRADY - 14. září 2019

Sezónu cvičení podle lektora Bohemia aerobic tour zahájil náš klub v září 2019 v Poděbradech jak jinak než úspěchem. V kategorii do 6 let postoupila mezi nejlepších 15 Dominička Chalupná, v kategorii 7-8 let také Terezka Vodrážková, v kategorii 9-10 let pak Nelča Klemtová, Kája Fialová a Issy Ortega. Kája pak obsadila krásné 4. místo a Nela 5. místo. Velká gratulace a radost!

KUTNÁ HORA - 28. září 2019

Opět krásná reprezentace našeho klubu. Domča Chalupná (kategorie do 6 let) a Terezka Vodrážková (kategorie 7-8 let) znovu uspěly a probojovaly se mezi finálovou 15. V kategorii 9-10 v tvrdé konkurenci vybojovali postup do finále Andy Bartošová, Issy Ortega, Niky Vodrážková si odváží stříbrnou medaili, Kája Fialová 4. místo a Nelča Klemtová 5. místo. Kategorii 11-13 úspěšně reprezentovaly také Terka a Verča Brejlovi. Své body posbírala i Lucka Lopatová v kategorii 14-16 let.

HRADEC KRÁLOVÉ - 13. října 2019

V neskutečně velké konkurenci náš klub opět dovezl domů medaile a skvělá umístění. Naše nejmladší Terezka Mikolášová vybojovala dokonce zlatou medaili! Domča Chalupná pak získala diplom za 6. místo. V kategorii 7-8 let nás úspěšně reprezentovala Adélka Divišová, která získala 5. místo. V kategorii 9-10 let se do finálové 15 probojovala Nela Klemtová a Kája Fialová. V kategorii 11-13 let se do semifinále probojovala Arlinda Mustafa.